Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak si přividělat na internetu

30. 11. 2007

Chcete si přivydělat na internetu?Co k tomu potřebuju?

1. Virtuální peněženku (zdarma si ji můžete zařídit na www.paypal.com)

2. Alespoň 10 minut denně (záleží na počtu klikaček)

3. Mít chuť každý den kliknout na přibližně 10 reklam a počkat 30 vteřin. (nic hrozného)Kolik si můžete vydělat?

Ze začátku budete vydělávat okolo 10 centů/den (to je bez referalů) - to je celkem ubohé. Jakmile získáte pár referálů, váš výdělek se zvýší. Jakmile se trochu rozjedete, můžete vydělávat i 2$/den (v přepočtu asi 45Kč) - a to jen z jedné klikačky. Pokud byste ale byli do toho moc "zažraní", můžete dosáhnout výdělku i třeba 100$/měsíc.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Nějaká firma si zaplatí u stránky (klikačky) reklamu. Ta ji garantuje třeba 400 000 návštěv denně. Firma si zaplatí určitý obnos a klikačka ji přidá do svého seznamu. A aby zajistili těch 400 000 návštěvníku denně, potřebují "nás". "My" jim totiž na tu reklamu klikneme. Jenže proč bychom jim měli klikat na reklamu a nic z toho nemít, že? Takže tato klikačka udělá to, že když "my" klikneme na reklamu, oni nám dají za to určitý obnos (většinou 0.01$ = 1 cent). A až dosáhneme payoutu (= výplaty) - většinou 10$, tak si můžeme převést peníze na paypal (virtuální peněženku). A máme reálné peníze, kterými si můžeme zaplatit třeba premium účet na RapidShare nebo kdo má bankovní účet, si může tyto peníze převést na účet.


Pokud ale chcete vydělávat víc a víc, klikněte na "Jak si vydělat víc?"Proč vám tuto možnost nabízím?

Snad všechny klikačky, nabízejí možnost vlastnit referály (= člověk, který se zaregistruje přes odkaz jiného). Funguje to tak, že já dám někomu odkaz a on se přes něj zaregistruje. Ten kdo při registraci smaže jméno člověka, který mu dal odkaz (u mě je to halass1), tak nebude ničí referal, ale dřív nebo později si ho někdo koupí jako referala (jak si kupovat referaly se dozvíte ve článku Referálové a jak to s nimi je?), takže mu to výjde na stejno. Proto žádám, když se budete registrovat přes mě, nechte tam moje jméno - dostanete za to jako odměnu, že jsem vám o tom řekl :).
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

klikaní na reklamy

(zordon_, 12. 6. 2010 15:45)

tak jsem se přes tebe zaregistroval a je to jedno na které reklamy klikám? petr.ilcik@seznam.cz